RYCHLÝ INTENZIVNÍ KURZ ČEŠTINY PRO CIZINCE ONLINE A1 START

SOLARIS Language School - Intensive Czech course online A1 start-3

Rychlý intenzivní kurz češtiny pro cizince online A1 start PŘEHLED

Rychlý intenzivní kurz češtiny pro cizince online A1 start UČEBNICE

Česky krok za krokem 1 textbook

LÍDA HOLÁ - ČESKY KROK ZA KROKEM 1

První díl populární učebnice češtiny pro cizince od Lídy Holé

V tomto kurzu proberete následující kapitoly z uvedené učebnice: 1-4

Rychlý intenzivní kurz češtiny pro cizince online A1 start Často kladené otázky

OBSAH RYCHLÉHO INTENZIVNÍHO KURZU ČEŠTINY ONLINE A1 START:

 • SEZNAMUJEME SE Osobní zájmena; Sloveso být; , a -uj časování v přítomném čase; Oslovování; Sloveso mít; Jak se to píše? Česká písmena; Seznamujeme se; Výslovnost; Formální a neformální dialogy; Kdo je to? Co dělá?; Čísla 0 – 10; Kontaktní informace; Povolání
 • KDE JE TO? Gramatický rod; Nominativ singuláru; Slovesa  jít a jet; Příslovce vyjadřující směr a polohu; Kde to je? Nalevo, napravo, nahoře, dole; Psaní e-mailů; Čísla 10 – 1000; Místa
 • JÍDLO A PITÍ Gramatický rod - opakování; akuzativ singuláru; -e časování v přítomném čase; Slovesa chtít, jíst a mít rád; Jídlo a pití - V restauraci; Pozvání na kávu
 • MOJE RODINA Přivlastňovací zájmena; Sloveso jmenovat se; Přivlastňovací přídavná jména; Akuzativ singuláru - opakování; Moje rodina; Jak se on/ona/ono má...?; Čísla 1000 – 10,000

Jde o jedinečnou příležitost pro cizojazyčné zájemce o intenzivní kurz češtiny, který studenty ve velmi krátké době dovede na znalostní úroveň A1. Toto je úvodní fáze kurzu. Pro dosažení úrovně A1 je nutné absolvovat 3 obdobné programy intenzivního kurzu češtiny. Tento je počáteční. Navazujícími kurzy jsou A1 střed a A1 konec.

Studujte češtinu ve speciálním intenzivním kurzu Jazykové školy SOLARIS. S kvalifikovanou a zkušenou lektorkou Lenkou se během jednoho týdne naučíte českou výslovnost a pravopis, projdete si oslovení, přítomný čas nejdůležitějších sloves, zvládnete počítání v češtině nebo určíte směr a polohu.

Rychlý intenzivní kurz češtiny pro cizince online A1 start je jedním ze skupinových kurzů Jazykové školy SOLARIS a probíhá online v daných časech. Kurz je přesně zacílený a velmi efektivní. Výuka probíhá od pondělí do pátku vždy ráno. Každý den jsou 4 lekce, tedy 20×45 minutová lekce během pěti dnů. Naším cílem je, aby výuka byla co nejefektivnější, proto budete studovat v malé skupině 3-7 studentů. Neváhejte a zaregistrujte se nyní! Těšíme se na Vás!

Ke kurzu se nevážou žádné vstupní požadavky. Je určen úplným začátečníkům. Pro vstup do Rychlého intenzivního kurzu češtiny pro cizince online A1 Start není nutná žádná znalost češtiny.  Učte se od nuly!

Po celou dobu lekce jsou studenti v kontaktu s lektorem prostřednictvím web kamery. Vše, co potřebujete, je připojení k internetu a chytrý telefon, tablet nebo počítač. Nemusíte nic instalovat, stačí kliknout na odkaz a připojit se k lekci.

Prosím projděte si 5 stručných pravidel, která se vztahují ke skupinovým kurzům Jazykové školy SOLARIS.

Garantujeme 14denní lhůtu pro vrácení peněz bez udání důvodu. Úplné znění viz Obchodní podmínky – 9. Reklamace a vrácení.

Před zahájením našeho intenzivního kurzu češtiny se vám může hodit několik informačních zdrojů. Projděte si základní informace o České republice na Wikipedii.  Zájemci o studium v Česku najdou řadu informací na stránkách studyin.cz, zatímco servis k pracovním příležitostem v České republice nabízí třeba web Ministerstva práce a sociálních věcí. Velmi užitečné informace pro cizince žijící v České republice přináší populární portál expats.cz.

Rychlý intenzivní kurz češtiny pro cizince online A1 start VÝHODY & NEVÝHODY

VÝHODY
NEVÝHODY
 • efektivita - velmi svižné tempo studia díky 4 lekcím denně
 • online – žádné starosti s dopravou – studujte kdekoli
 • nižší cena oproti individuálním kurzům
 • komfort studia online
 • kvalifikovaný učitel - znatelný pokrok
 • přátelský přístup
 • budování sebedůvěry
 • pevné dny a časy oproti individuálním kurzům
 • studují s Vámi další lidé

 

 

Pro zakoupení skupinového kurzu v Jazykové škole SOLARIS je nutné se nejprve přihlásit ke svému uživatelskému účtu. Pokud ještě žádný nemáte, velmi jednoduše a intuitivně si jej vytvoříte během nákupu. Můžete si také projít stručný návod Jak zakoupit skupinový jazykový kurz.

Těšíme se na Vás ve skupinovém kurzu Jazykové školy SOLARIS!

Zakoupit kurz
Zapsáno: 0 studentů
Doba trvání: 10x90 min /13.-17.05. 2024
Úroveň: A1
RYCHLÝ INTENZIVNÍ KURZ ČEŠTINY PRO CIZINCE ONLINE A1 START
Cena:
2 490 Kč
en_GBEnglish (UK)
obsah stránky