Vítejte v Jazykové škole SOLARIS! ZAŽIJTE VÝUKU BEZ STRESU!

The SOLARIS Language School specializes in Czech for foreigners.

JSME SOLARIS, VAŠE JAZYKOVÁ ŠKOLA!

PŘEKONEJME JAZYKOVÉ BARIÉRY!

V Jazykové škole SOLARIS zajišťujeme výuku více než dvaceti různých jazyků včetně češtiny pro cizince. Ať už se připravujete na jazykové zkoušky, studujete odborný jazyk nebo si jen chcete rozšířit obzory, můžeme Vám nabídnout skupinové i individuální kurzy, přizpůsobené Vašim potřebám. V neposlední řadě poskytujeme komplexní servis jazykového vzdělávání pro firmy.

JAZYKOVÁ ŠKOLA SOLARIS Zvolte si typ kurzu podle jeho zaměření.

Kromě skupinových kurzů si můžete vybrat z naší nabídky přesně zaměřených individuálních kurzů. Vyberte si, jaký typ kurzu potřebujete, klikněte na tlačítko níže a vyplňte nezávazný poptávkový formulář. Ozveme se Vám zpět a doladíme detaily. NAPLÁNUJME SPOLEČNĚ VÁŠ KURZ!

Výuka tempem, které Vám sedí

Lekce vedené zkušenými učiteli!

Při pohovorech s novými lektory klademe důraz na odpovídající jazykové vzdělání, pedagogickou erudici, komunikační dovednosti a dostatečnou odbornou praxi.

Kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé zpravidla vedou čeští lektoři s patřičnou filologickou kvalifikací. Kurzy pro středně a více pokročilé obsazujeme zkušenými rodilými mluvčími. V kurzech češtiny pro cizince výuku vedou výhradně kvalifikovaní čeští lektoři.

JAZYKOVÁ ŠKOLA SOLARIS Cizí jazyky? Víme jak na to!

Mgr. Karolina Wencelová, SOLARIS Language School, Managing Director
Mgr. Karolina Wencelová, SOLARIS Language School, Managing Director

NÁŠ PŘÍBĚH

Jazykovou školu SOLARIS založila Mgr. Karolina Wencelová v roce 2018 s cílem vybudovat efektivní a kvalifikované jazykové vzdělávací zařízení. SOLARIS navazuje na předchozí projekt jazykové školy Noisis, která byla otevřena v roce 2003 a postupně se vyvinula v renomovanou vzdělávací instituci. Portfolio Noisis se skládalo z pestré škály kurzů s možností výběru až ze sedmadvaceti jazyků. S nástuperm na mateřskou dovolenou v roce 2013 byla Noisis po dekádě úspěšného působení na trhu převedena na nového majitele.

Jazyková škola SOLARIS je moderní platforma pro pořádání jazykových kurzů určených pro jednotlivce i firemní klientelu. Východiskem pro zvolení optimálního vzdělávacího programu je u SOLARIS vždy konstruktivní komunikace se zákazníkem a cílená snaha vyhovět jeho potřebám přesně v duchu motta školy Naplánujme společně Váš kurz! Výuka je studentům doslova šitá na míru tak, aby přesně odpovídala jejich představám a cílům, ať už se jedná o přípravu na státní zkoušku, výuku odborného jazyka nebo zdokonalení v konverzaci.

V Jazykové škole SOLARIS chápeme jazyk jako bránu k porozumění danému kulturnímu kontextu, jako nezbytný nástroj umožňující plnohodnotný život v cizojazyčném prostředí. Výuka češtiny pro cizince zaujímá v jazykovém portfoliu SOLARIS zvláštní postavení. Jako bohemistka (absolvovala Katedru českého jazyka a literatury a Teorii kultury na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v roce 2004) si Karolina Wencelová dobře uvědomuje jazykovou bariéru, kterou musí cizinci přicházející do českého prostředí překonat, pokud nechtějí zůstat jen na povrchu. Jazyková škola SOLARIS tak výukou češtiny pro cizince pomáhá studentům otevírat bránu českého společenského a kulturního dění.

Cesta k úspěšnému a spokojenému studentovi vede přes kvalitního učitele. Budování dlouhodobých profesních vztahů založených na vzájemné důvěře s učiteli se stalo tajemstvím úspěchu Noisis a Karolina se stejným způsobem řídí i v Jazykové škole SOLARIS: "Učitelé jsou pro úspěšné fungování školy naprosto klíčoví. Zajímá mě jejich kvalifikace, jak pracují, motivace a způsob komunikace. Já sama mám bohaté pedagogické zkušenosti a vím, jak je důležité, aby učitelé byli dobře odměňováni a naše spolupráce probíhala v přátelské atmosféře. Jsem přesvědčena o tom, že dobré podmínky pro lektory přinášejí hmatatelné výsledky a vždy mě těší, když slyším, že učitelé v SOLARIS pracují rádi."

Uvolněná a bezkonfliktní atmosféra je obecný princip, který charakterizuje Jazykovou školu SOLARIS. V přátelském prostředí je snazší řešit úkoly, pracovat, dýchat, žít... "Troufám si tvrdit, že zdejší učitelé i studenti oceňují, že SOLARIS je jakási zóna bez stresu," říká ředitelka Karolína Wencelová. Samozřejmě ani uvolněné pracovní prostředí nemůže nahradit odpočinek a "dobití baterií". Ve volných chvílích se Karolína věnuje rodině, cestuje, sportuje, zajímá se o moderní umění, poslouchá hudbu a ochutnává dobrá vína.

V Jazykové škole SOLARIS nové výukové metody vítáme. Distanční vzdělávání a online výuka zaujímají v naší nabídce klíčové místo. Stále se snažíme vyhovět individuálním požadavkům našich zákazníků a najít nejlepší řešení na míru pro každého. Naší vizí je budovat Jazykovou školu SOLARIS jako moderní vzdělávací centrum, poskytující nejkvalitnější a nejefektivnější jazykovou výuku jak jednotlivcům, tak i firemní sféře.

Více než 20 jazyků včetně češtiny pro cizince

Efektivní výuka

Bez stresu

en_GBEnglish (UK)
obsah stránky