Jazyky efektivně INDIVIDUÁLNÍ KURZY

NAVRHNĚTE SI SVŮJ INDIVIDUÁLNÍ JAZYKOVÝ KURZ!

UČTE SE JAZYK RYCHLEJI!

Poohlížíte se po jazykové výuce a čas nebo podmínky skupinového kurzu Vám nevyhovují? Navrhněte si svůj individuální jazykový kurz! V Jazykové škole SOLARIS se lektor přizpůsobí Vaším potřebám. Naučit se jazyk nemusí být vůbec problém. V SOLARIS jednoznačně doporučujeme individuální kurzy.

NAVRHNĚTE SI SVŮJ INDIVIDUÁLNÍ JAZYKOVÝ KURZ!

UČTE SE JAZYK RYCHLEJI!

Poohlížíte se po jazykové výuce a čas nebo podmínky skupinového kurzu Vám nevyhovují? Navrhněte si svůj individuální jazykový kurz! V Jazykové škole SOLARIS se lektor přizpůsobí Vaším potřebám. Naučit se jazyk nemusí být vůbec problém. V SOLARIS jednoznačně doporučujeme individuální kurzy.

V Jazykové škole SOLARIS si můžete vybrat z více než dvaceti jazyků: čeština pro cizince - angličtina - němčina - francouzština - španělština - italština - portugalština - polština - ruština - ukrajinština - bulharština - řečtina - švédština - dánština - norština - finština - maďarština - rumunština - arabština - turečtina - čínština - japonština - korejština. Samozřejmostí je možnost zdokonalit se v obchodní angličtině a po dohodě se můžeme i u jiných vybraných jazyků zaměřit na profesní specializaci v různých oborech (obchod, medicína, právo, sport ad.) nebo se připravit na mezinárodně uznávané zkoušky. Nic není nemožné. Napište nám. Vynasnažíme se vyhovět jakémukoliv Vašemu požadavku.

Potřebujeme zjistit, jak intenzivně chcete studovat. To znamená, jak dlouhé mají být lekce a kolikrát týdně se mají konat. Na základě zkušeností doporučujeme následující:

  • Začátečníci by měli navštěvovat lekce v délce 90 minut, ideálně dvakrát týdně.
  • Pro některé z našich středně pokročilých až pokročilých studentů je 60 minutová lekce zpravidla dostačující, přestože 90minutové lekce bývají samozřejmě efektivnější.
  • Pro online výuku doporučujeme alespoň dvě 60 minutové lekce týdně.

Dále potřebujeme vědět, které dny a časy Vám nejlépe vyhovují. Naši lektoři jsou Vám k dispozici v pondělí až pátek od 7.30 do 21 hodin. Po domluvě je možné naplánovat i víkendové kurzy.

Individuální kurz nemusí nutně navštěvovat jediný student. Vytvořte skupinku kolegů nebo přátel a podělte se o náklady individuálního kurzu! Velikost skupiny je na Vás, ale velmi doporučujeme nepřesáhnout počet 7 studentů.

Lektoři Jazykové školy SOLARIS jsou k dispozici online, ve Vaší pražské kanceláři nebo třeba i ve Vaší oblíbené kavárně v Praze. Za příplatek Vám také můžeme pro Váš individuální kurz poskytnout učebnu na Praze 3.

Při výběru nových lektorů do našeho týmu se zaměřujeme na konkrétní vzdělání v lingvistice, pedagogické vlohy, komunikační dovednosti a bohaté profesní zkušenosti. Lektoři cizích jazyků jsou buď Češi s ukončeným studiem daného jazyka nebo zkušení rodilí mluvčí. Naši učitelé češtiny pro cizince jsou rodilí mluvčí s vynikajícím jazykovědným vzděláním. Obvykle ve výuce češtiny používají angličtinu, španělštinu nebo ruštinu jako komuniční jazyk, ale na požádání je možné domluvit komunikaci v rámci individuálního kurzu i v jiném jazyce.

Během zkušební lekce by měl být učitel informován o tom, co studenti od kurzu očekávají, čeho by chtěli dosáhnout. Motivace můžou být různé - např.:

Na základě zpětné vazby od studentů lektor vybere vhodnou učebnici.

Jakmile od Vás obdržíme všechny potřebné informace, následuje další krok, kterým je podpis smlouvy. Nemějte obavy, nelibujeme si ve zbytečném papírování a nechceme plýtvat Vaším časem, proto vše probíhá elektronicky.

Naši studenti si obvykle předplácejí lekce naplánované na daný měsíc.
Další možností je využít náš systém sezónních slevových balíčků.

Platbu lze provést následujícími způsoby:

TIP: Oslovte svou firmu. Pokud máte možnost studovat s přímou finanční podporou vašeho zaměstnavatele, samozřejmě vyřešíme veškeré otázky týkající se fakturace a proplácení kurzů za Vás.

Jakmile je smlouva podepsána, potřebujeme týden na domluvení kurzu a stanovení termínu zkušební lekce. Učitel by se měl dozvědět alespoň přibližnou vstupní úroveň studenta. Studenti, kteří nejsou úplní začátečníci, by měli vyplnit test. Podmínky zkušební lekce jsou následující: Pokud je lektor akceptován, zkušební lekce se pokládá za první lekci kurzu a je zpoplatněna dle našeho ceníku. V případě, že student(i) ze závažných důvodů trvá (trvají) na výměně lektora, zkušební lekce nebude účtována.

Učebnice je velmi důležitým prvkem výuky a v jazykové škole SOLARIS vybíráme učebnice pro jednotlivé kurzy opravdu pečlivě. Preferujeme moderní, pokud možno interaktivní učebnice od renomovaných nakladatelů. Pravidelně sledujeme trh a knihovnu doplňujeme o nová vydání. Při výběru vhodné učebnice lektor vždy zohledňuje požadavky a potřeby jednotlivých studentů. Studentům s oblibou výuku zpestřujeme i doplňkovými studijními materiály, jako jsou publicistické a literární texty nebo zjednodušená četba.

V kurzech češtiny pro cizince například pracujeme s těmito učebnicemi:
– Česky krok za krokem 1+2
– Basic Czech I+II+III
Czech It Up 1+2+3+4
Česká čítanka

Je možné nastavit frekvenci průběžných testů (např. měsíční, pololetní, roční). Na základě výsledku testu učitel informuje studenta(y) o dosažené úrovni. Na konci kurzu se uděluje osvědčení o absolvování kurzu prokazující jazykovou úroveň podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Všechna naše doporučení jsou založena na bohatých zkušenostech díky dlouholeté činnosti v oblasti jazykového vzdělávání. Plně však respektujeme Vaše časové možnosti a vždy uděláme maximum pro to, abychom splnili Vaše cíle a požadavky. NAPLÁNUJME SPOLEČNĚ VÁŠ KURZ

Learn Czech with the SOLARIS Language School! In an individual Czech course for foreigners, the teacher can more easily monitor the goals and motivations of students.

STUDIUM JAZYKŮ V INDIVIDUÁLNÍM KURZU

UČTE SE JAZYK RYCHLEJI!

Naučit se cizí jazyk nějaký čas trvá. Ale v individuálním kurzu budete dělat znatelné pokroky. A s našimi učiteli se budete těšit na každou další lekci!

Pojďme naplánovat VÁŠ INDIVIDUÁLNÍ KURZ:

Svěřte se nám se svými cíli. Vyplňte následující krátký nezávazný formulář a zkusíme spolu navrhnout individuální kurz přesně pro vás.
Dejte nám, prosím, vědět, co Vás zajímá, na co byste se chtěli zeptat, nebo uveďte jakýkoli komentář, který nám napoví více o Vašich cílech.

Zažijte výuku bez stresu!

en_GBEnglish (UK)
obsah stránky