Naši lektoři REFERENCE

The SOLARIS Language School Czech teachers are highly qualified native speakers.

UČENÍ, KTERÉ VÁS BUDE BAVIT

Když se studenti na další lekci těší, cítíme, že se v SOLARIS ubíráme správným směrem. Přečtěte si, co jiní řekli o našich lektorech.

"Spolupráci s jazykovou školou SOLARIS jsme zahájili počátkem roku 2019, když jsme organizovali kurzy češtiny pro naše zahraniční zaměstnance. SOLARIS se pokaždé pohotově snaží najít řešení pro naše rychle se měnící potřeby. Vše probíhalo hladce i v okamžiku "přepnutí" výuky z prezenčního do online režimu prakticky ze dne na den. Naši studenti si lektory pochvalují za jejich zkušenost, trpělivost a kreativní přístup k výuce."
KATEŘINA VODRÁŽKOVÁ
Senior People Operations Specialist, EPAM Systems, Inc.
"Marie je výborná učitelka a pohodový typ člověka. Vždycky se snaží, aby lekce byly zajímavé a užitečné. Přichází i s doplňujícími informacemi a zodpoví jakýkoliv dotaz."
RAMAN
student
"Lenka je energická, se smyslem pro humor. Pokaždé přijde s hovorovými výrazy a frázemi, díky kterým jsou lekce zábavné."
MARKO
student
"Vlasta díky svým zkušenostem, trpělivosti, zručnosti a používaným metodám snadno udrží naši pozornost. Její výklad je jasný a srozumitelný. Bez jejího způsobu vysvětlování, prezentace a skvělým znalostem IT(!) bych se toho tolik nenaučil. A to jako neslovanský student považuji češtinu za opravdu těžký a náročný jazyk."
HÜSEYIN
student
"Můj učitel byl výborný, velmi pohodový a s velmi dobrým přístupem a respektem k procesu učení. Líbí se mi jeho veselý přístup k výuce."
MYKHAILO
student
"Lekce s Valentinem byly zábavné a vtipné. Je přátelský a profesionální."
EVGENY
student
"Jakub je nejlepší! Dostal jsem, co jsem očekával. Neuměl jsem moc česky, ale teď mluvím a rozumím, páni!"
YULIAN
student
"Vendula je usměvavá, ne nudná, nápomocná. Skvělá učitelka!"
MERON
student
"Valentin je dobrý učitel se silnými komunikačními schopnostmi a na vysoké jazykové úrovní. Ochotný a zdvořilý."
DZIANIS
student
"Jakub je velmi pozitivní a chytrý chlapík. Dokázal vysvětlit všechno. Pěkné."
HANNA
student
"Velká spokojenost s učitelem. Je velmi otevřený a přátelský, lekce jsou zajímavé a zábavné, v žádném případě nudné. Učitel vše vysvětluje srozumitelně, výuka má spád."
IANA
student
"Lenka je velmi dynamická a tolerantní učitelka. Líbily se mi naše lekce a Lenčin přístup."
ANUSH
student
"Po kurzu s Vendulou rozumím rodilým mluvčím a dokážu se vyjádřit."
ŁUKASZ
student
"Naše učitelka Lenka je milá. Kromě češtiny se s námi podělila i o praktické otázky týkající se života v České republice."
IHOR
student
Moc se mi líbily naše lekce s Jakubem a pokaždé jsem se nemohla dočkat pondělí a středy, kdy jsme měli naše hodiny. Je vždycky přátelský."
INNA
student
"Tuto jazykovou školu můžu vřele doporučit! Už téměř dva roky se účastním lekcí s Karolinou, jednou z lektorek SOLARIS, a to jak osobně, tak přes Skype. Nejdřív jsem se bál, že se češtinu nezvládnu naučit, vzhledem k tomu, jak je těžká, ale ukázalo se, že je to opravdu zábavný proces, takže teď už se cítím komfortně při čtení základních textů, jednodušších konverzacích s rodilými mluvčími a sledování filmů v češtině s titulky. Karolína výuku přizpůsobila mým potřebám a zájmům: o jakých tématech mluvit, jaké zadat typy cvičení a dokonce i jaké druhy filmů/článků doporučit! Je neuvěřitelně trpělivá, velmi dobrá ve vysvětlování gramatiky i běžného používání jazyka a obecně velmi milá a přátelská. Dostávám spoustu materiálů, vedeme báječné rozhovory, které mě motivují k učení - a lekce je pro mě pokaždé hlavní událostí týdne! Upřímně doufám, že v SOLARIS bude mít možnost studovat ještě spousta studentů! :)"
MIKLÓS
student
"S Karolínou (jednou z lektorek jazykové školy SOLARIS) studuji v Praze už tři roky a jsem s naší spoluprací naprosto spokojený. Hledal jsem něco flexibilnějšího a přizpůsobivějšího, než je skupinový kurz. S Karolínou se můžu zastavit u některých témat v češtině, která obtížně zvládám, a posunout se dál s látkou, které rozumím lépe. Zatím mi navrhla dva různé manuály, které dokonale odpovídaly mým potřebám a v průběžně mi poskytovala další materiály. Obvykle začínáme 90minutovou lekci hodinovou konverzací, což je podle mě hodně formativní cvičení, úplně nemyslitelné ve třídě s dalšími studenty. Během tohoto rozhovoru se Karolína vždy snaží, aby diskuse byla zajímavá (včetně zábavných postřehů o české společnosti), a zároveň sleduje i různé kapitoly z gramatiky nebo specifická slovíčka. Poté přejdeme ke cvičením nebo samotné gramatice. Chápe, jak je čeština pro cizince náročná, tak pomáhá srovnáním s angličtinou (nebo španělštinou) a neváhá zopakovat základy (podle mě zásadní princip pedagogiky). Je trpělivá a profesionální, flexibilní, ať už jde o lekci v kavárně v Praze nebo přes Skype, vždy dochvilná, velmi zdvořilá a vzdělaná. Doufám, že jednou budu mluvit plynně česky (co možná nejlépe...) a pokud ne, určitě to nebude Karolinina chyba! :)"
GILLES
student

Zažijte zábavnou a efektivní výuku s našimi lektory!

en_GBEnglish (UK)
obsah stránky